ALEVÍ – CNPALAMÓS

3ª Jornada Lliga de Natació

 

Dates: 23 d’abril de 2022

Hora :  9.00h

Piscina: Municipal de Roses (25m)

Lloc: Ctra. Mas Oliva, 39, 17480 Roses, Girona

Assistència de 9 clubs.

Representant Categories: Benjamí, Aleví, Infantil i Cadet Femení i Masculí del Club Natació Palamós amb una participació de 12 noies i 19 nois, amb una excel·lent classificació i bons temps en les competicions.

 

  • Miranda Gonzalez _BF
  • Ona Mont_BF
  • Valentina Frigeiro_BF
  • Mariona Ramirez_BF
  • Zoe Garcia_BF
  • Jan Marturia_BM
  • Dante di Sabato_BM
  • Edgor Chernogortsev_BM
  • Artem Permiakov_BM
  • Paula Maruny_AF
  • Nikita Lisev_AM
  • Petr Miroshnikov_AM
  • Gerard Clotet_AM
  • Donato di Sabato_AM
  • Pau Gorrera_AM
  • Aleksey Smirnov_AM
  • Vasilisa Yusupova_IF
  • Lola Espejo_IF
  • Alexandr Yusupov_IM
  • Miquel Coll_IM
  • Ivan Cobos_IM
  • Paula Cobos_CF
  • Maria Amice_CF
  • Alba Cugat_CF
  • Ivete Valls_CF
  • Juli SAnchez_CM
  • Arnau Gaitx_CM
  • David Pagès_CM
  • Andrei Permiakov_CM
  • Marcel Mata_CM
  • Marc Muñoz_CM

 

 

Entrenadors : David R.Pavon – Ester Yesares – Denis Karyakin

Delegat : Marc Farriol

Resultats individuals :

 

SÈRIES ESQUENA – PREBENJAMÍ i BENJAMÍ

 

Benjamí FEMENÍ  25m

1 MIRANDA GONZALEZ BF CN PALAMÓS 0,23,03

4 ONA MONT BF CN PALAMÓS 0,24,47

7 VALENTINA FRIGEIRO BF CN PALAMÓS 0,26,22

13 MARIONA RAMIREZ BF CN PALAMÓS 0,35,59

 

Benjamí MASCULÍ 25m

4 JAN MARTURIA BM CN PALAMÓS 0,23,75

5 DANTE DI SABATO BM CN PALAMÓS 0,24,31

6 EGOR CHERNOGORTSEV BM CN PALAMÓS 0,25,15

9 ARTEM PERMIAKOV BM CN PALAMÓS 0,26,43

 

SÈRIES PAPALLONA – ALEVÍ, INFANTIL I CADET

 

Aleví FEMENÍ 50m

10 PAULA MARUNY AF CN PALAMÓS 1,06,53

 

Aleví MASCULÍ 50m

1 NIKITA LISEV AM CN PALAMÓS 0,46,78

4 PETR MIROSHNIKOV AM CN PALAMÓS 0,50,65

6 GERARD CLOTET AM CN PALAMÓS 0,54,41

7 DONATO DI SABATO AM CN PALAMÓS 0,54,50

9 PAU GORRERA AM CN PALAMÓS 0,58,54

11 ALEKSEY SMIRNOV AM CN PALAMÓS 1,07,88

 

Infantil FEMENÍ 50m

1 VASILISA YUSUPOVA IF CN PALAMÓS 0,38,66

3 LOLA ESPEJO IF CN PALAMÓS 0,43,88

 

Infantil MASCULÍ 50m

1 ALEKSANDR YUSUPOV IM CN PALAMÓS 0,36,32

3 MIQUEL COLL IM CN PALAMOS 0,39,56

4 IVAN COBOS IM CN PALAMÓS 0,45,13

 

Cadet FEMENÍ 100m

3 PAULA COBOS CF CN PALAMÓS 1,26,60

4 MARIA AMICE CF CN PALAMÓS 1,39,81

 

Cadet MASCULÍ 100m

3 ARNAU GAITX CM CN PALAMÓS 1,32,50

4 DAVID PAGES CM CN PALAMÓS 1,37,41

5 ANDREI PERMIAKOV CM CN PALAMÓS 1,40,97

6 MARCEL MATA CM CN PALAMÓS 1,42,19

8 MARC MUÑOZ CM CN PALAMÓS 1,56,72

 

SÈRIES LLIURE – PREBENJAMÍ, BENJAMÍ, ALEVÍ, INFANTIL I CADET

 

Benjamí FEMENÍ  25m

2 MIRANDA GONZALEZ BF CN PALAMÓS 0,20,15

8 ONA MONT BF CN PALAMÓS 0,24,40

9 VALENTINA FRIGEIRO BF CN PALAMÓS 0,25,19

10 ZOE GARCIA BF CN PALAMÓS 0,26,78

14 MARIONA RAMIREZ BF CN PALAMÓS 0,35,35

 

Benjamí MASCULÍ 25m

4 DANTE DI SABATO BM CN PALAMÓS 0,20,66

6 JAN MARTURIA BM CN PALAMOS 0,20,97

7 EGOR CHERNOGORTSEV BM CN PALAMÓS 0,21,60

14 ARTEM PERMIAKOV BM CN PALAMÓS 0,26,06

 

Aleví FEMENÍ 50m

8 PAULA MARUNY AF CN PALAMÓS 0,47,72

 

Aleví MASCULÍ 50m

4 PETR MIROSHNIKOV AM CN PALAMÓS 0,37,60

6 DONATO DI SABATO AM CN PALAMÓS 0,38,35

7 GERARD CLOTET AM CN PALAMÓS 0,38,60

8 NIKITA LISEV AM CN PALAMÓS 0,41,56

9 PAU GORRERA AM CN PALAMÓS 0,45,38

13 ALEKSEY SMIRNOV AM CN PALAMÓS 0,57,00

 

Infantil MASCULÍ 100m

2 MIQUEL COLL IM CN PALAMOS 1,15,50

3 ALEKSANDR YUSUPOV IM CN PALAMÓS 1,16,10

4 IVAN COBOS IM CN PALAMÓS 1,17,28

 

Cadet FEMENÍ 100m

3 MARIA AMICE CF CN PALAMÓS 1,17,85

4 PAULA COBOS CF CN PALAMÓS 1,18,56

7 ALBA CUGAT CF CN PALAMÓS 1,27,32

10 IVETE VALLS CF CN PALAMÓS 1,35,91

 

Cadet MASCULÍ 100m

2 JULI SANCHEZ CM CN PALAMÓS 0,59,78

4 DAVID PAGES CM CN PALAMÓS 1,14,37

6 ARNAU GAITX CM CN PALAMÓS 1,16,60

7 ANDREI PERMIAKOV CM CN PALAMÓS 1,20,28

8 MARC MUÑOZ CM CN PALAMÓS 1,25,41

9 MARCEL MATA CM CN PALAMÓS 1,26,31

 

 

SÈRIES RELLEUS – PREBENJAMI, BENJAMI i ALEVÍ

 

BENJAMÍ mixte 4x25m

3 EGOR, DANTE, ZOE, ONA B CN PALAMÓS 1,40,32

 

ALEVÍ Mixte 4x25m

1 GERARD, PETR, PAULA, MIRANDA A CN PALAMÓS 1,16,38

 

INFANTIL Mixte 4x50m

2 ALEXKANDR, IVA, LOLA, VASILISA I CN PALAMÓS 2,22,06

 

CADET Mixte 4x50m

2 JULI, MARC, ALBA, PAULA C CN PALAMÓS 2,21,97

3 DAVID, ARNAU, IVET, MARIA C CN PALAMÓS 2,24,53